Actius Finanse Promocje

Actius Finanse promocje: dodaj ogłoszenie pożyczka pod zastaw nieruchomości.

Najbliższa promocja:

-> 01. sierpnia – 31. sierpnia 2018 r. | 191 wolne zgłoszenia
-> zarejestruj się na tę promocję

>> zobacz szczegółowy opis promocji, do kogo jest skierowana oraz cenę promocji.
>> przeczytaj opinie naszych Klientów o Actius Finanse


Jeśli jesteś zainteresowany tą promocją, wpisz swój e-mail poniżej, a powiadomimy Cię mailowo o szczegółach i odeślemy potrzebnych informacje.

Imię i nazwisko / Nazwa
(obowiązkowe)*

Numer telefonu
(obowiązkowe)
*

Adres e-mail
(obowiązkowe)
*


O promocjach Actius Finanse Polska

Nasze promocje posiadają unikatową formułę: raz w miesiącu istnieje możliwość skorzystania z promocji zarówno przez Pożyczkobiorcę jak i Inwestorów. Każde z zagadnień jest szczegółowo opisane w serwisie Actius a dodatkowo na życzenie wysyłamy mailowo informacje, których wymaga Klient.

Najwięcej czasu poświęcamy rozmowie z Klientem, ponieważ pozwala to indywidualne dopasowanie oferty, dzięki czemu już podczas pierwszej rozmowy Klient może podjąć decyzję. Do dyspozycji Pożyczkobiorców i Inwestorów pozostaje wyznaczony dedykowany doradca – specjalista z dużym doświadczeniem w branży.

Dlaczego serwis Actius? Bez wychodzenia z domu masz możliwość wyjścia z długów bądź poważnych inwestycji.Promocje dedykowane – dopasowane do bieżącej sytuacji Klienta

Jeśli chcą Państwo zamówić indywidualnie dopasowaną i przygotowaną promocję zarówno dla Pożyczkobiorcy jak i Inwestora, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 519 595 787 lub za pomocą drogi e-mail: info@actius.pl

 

Zapisz

Zapisz