Inwestorzy Actius

Panel dla Inwestorów


Jak inwestować?

Wybierz firmę lub gospodarstwo rolne, którym chcesz udzielić pożyczki.
Możesz sfinansować pożyczkę pod zastaw nieruchomości zabezpieczonej mieszkaniem, domem
lub inną nieruchomością w całości lub wspólnie z innymi.
Twoje pieniądze są bezpieczne.
Wybierz inwestycję ze 100% gwarancją bezpieczeństwa Twojego kapitału!

Zainwestuj środki

Inwestować możesz już od 15 000 zł.
Sam wybierasz nieruchomość.


Jakie korzyści dla Inwestorów oferuje mi Actius Finanse?

Na naszej platformie spotykają się Pożyczkobiorcy i Inwestorzy, by po wymianie korespondencji i na atrakcyjnych warunkach sformalizować pożyczkę. Inwestujesz

By zapewnić bezpieczeństwo inwestycji dokładnie weryfikujemy pożyczkobiorców i ich nieruchomości, które mają stanowić zabezpieczenie. Pożyczkobiorca spłacając kolejne raty, na Twoje konto wpływają co miesiąc odsetki wraz z częścią zainwestowanego kapitału. Prosto, szybko i łatwo!

Jakie opłaty muszę uiścić jako inwestor?

By zainwestować pierwsze środki dzięki serwisowi Actius musisz zostawić zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny, mailowo lub telefonicznie. Dzięki temu weryfikujemy Twoją tożsamość. To jeden z elementów zapewnienia bezpieczeństwa transakcji. Dopiero, kiedy inwestowane środki trafią na rachunek bankowy Pożyczkobiorcy, zostanie automatycznie pobrana opłata manipulacyjna w wysokości 1% przekazanych przez Ciebie środków.

Jak mogę inwestować środki w serwisie Actius?

Actius umożliwia Ci założenie konta inwestora w ciągu zaledwie kilku minut – wystarczy podać tylko kilka informacji na swój temat za pomocą formularza. Dzięki temu w bezpieczny sposób masz dostęp do wszystkich aktualnych projektów pożyczkowych opublikowanych na platformie Actius Finanse. Samodzielnie decyduj o tym, jakie projekty pożyczkowe pod zastaw nieruchomości wspierasz oraz w jakim zakresie.

Dlaczego właśnie my?

Minimum formalności:

Wszelkie informacje od Pożyczkobiorcy pobierają nasi konsultanci. Zbierają oni dane wedle potrzeb Inwestorów i na ich życzenie.

Zainwestuj środki

Korzyści dla Inwestorów:

1. Atrakcyjne stopy zwrotu

W Actius Finanse pieniądze trafiają bezpośrednio od Pożyczkobiorcy do inwestora – dzięki temu nie ponosisz kosztów związanych z tradycyjną bankowością. Te oszczędności trafiają bezpośrednio do Ciebie w postaci wyższych odsetek od Twoich inwestycji. Inwestuj w prosty sposób i zgodnie ze swoją indywidualną strategią i nie zapomnij dywersyfikować projektów z nieruchomości, na które przeznaczasz środki, żeby osiągnąć optymalne zyski.

2. Wysoka jakość inwestycji

Actius Finanse pozwala Ci profesjonalnie inwestować środki, dzięki przeprowadzonemu przez nas złożonemu procesowi kontroli jakości projektów pożyczkowych. Każdy dostępny dla inwestorów projekt przechodzi ścisłą selekcję. Nasz zespół ekspertów to gwarancja niezmiennie wysokiej jakości dostępnych rozwiązań.

3. Regularne zyski

Co miesiąc otrzymujesz odsetki ze wszystkich swoich inwestycji a w ostatnim miesiącu również kapitał. To wygodne – pieniądze trafiają prosto na Twój rachunek bankowy.

4. Inwestycje w nieruchomości jako najlepsza forma inwestycji kapitału

Actius Finanse umożliwia Ci inwestowanie w nieruchomości. W ten sposób Twoje środki pomogą spłacić wszystkie zadłużenia Pożyczkobiorcy – a Ty możesz osiągnąć wysokie zyski.

Zapisz