Actius Opinie

Opinie o Actius

Pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania z przyjemnością odpowiemy na nie pod numerem telefonu +48 519 595 787 lub drogą e-mail: info@actius.pl

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z najbardziej znanymi w Polsce. Oto lista wybranych partnerów:

Nasze doświadczenie

Od przeszło 9 lat prowadzimy działalność związaną z branżą finansową w zakresie pożyczek i kredytów. Dysponujemy własnymi Inwestorami i  regularnie współpracujemy z największymi w Polsce partnerami finansowymi. Wszystkie prowadzone przez nas inwestycje są dostępne na serwisie Actius Finanse. Referencje Klientów i Partnerów udostępniamy na żądanie — a wybrane opinie naszych Klientów znajdują się tutaj:

Actius to chyba jedna z najbardziej profesjonalnych firm z indywidualnym podejściem do klienta, może pożyczki to nie jest najlepszy sposób na wychodzenie z długów, ale nie miałam innego wyjścia dla dobra rodziny.
— Janina, Wrocław

Jak dla każdego dłużnika samo zaciąganie kolejnych pożyczek przychodziło mi z łatwością dopóki miałem zdolność, choć po czasie muszę przyznać, że ciężko było je spłacać. Najpierw windykacja potem komornik. Z czasem było coraz trudniej – aż do momentu, gdy nie dałem rady. Dzięki tej pożyczce zyskałem nowe życie i znów stanąłem na nogi- Krzysiek, podlaskie

Już podczas pierwszej rozmowy doradca zapoznał nas z wieloma aspektami branży finansowej i pożyczkowej – nie tylko jak wygląda wzięcie samej pożyczki, ale także jak łatwo jest wpaść w pętlę kredytową. Czasem warto wykalkulować swoje wydatki i dochody, aby nie stać się niewypłacalnym. Polecam rozmowę i współpracę z Actius.
— Mariola, Warszawa

Skorzystałem z jednej z promocji w serwisie Actius, gdyż szukałem bez skutku finansowania mojego zadłużenia. Za niewielkie pieniądze stanąłem na nogi i chociaż częściowo uzyskałem finansową niezależność.
— Przemysław, Płock

 

Jestem zainteresowany usługą i chcę dowiedzieć się więcej:

telefon: +48 519 595 787
e-mail: info@actius.pl
chat: www.conectum.pllub wypełnij wniosek on-line