Kontakt

Wygodny kontakt:

e-mail: info@actius.pl
telefon: 519 595 787
chat: http://conectum.pl

ul. Przasnyska 6B
01-756 Warszawa

O serwisie:

Actius Finanse to serwis pomagający wychodzić z zadłużeń, dzięki pożyczkom prywatnym pod zastaw nieruchomości. To globalna platforma pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości. Pożyczaj od 1% miesięcznie. Korzystaj z inwestycji w nieruchomości i zarabiaj każdego miesiąca!

Nasza misja:

Naszym celem jest doprowadzenie do finansowej niezależności wszystkich tych, którzy w natłoku codziennych działań wpadli świadomie lub nie w zadłużenie.
Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów / pożyczek dla firm i rolników pod zabezpieczenie nieruchomości – mieszkania, domu, gruntów komercyjnych.

Współpracujemy ściśle z ekspertami Conectum Finanse.
https://conectum.pl


KONTAKT W ZAKRESIE POŻYCZKI PRYWATNEJ POD ZASTAW DLA POŻYCZKOBIORCY I INWESTORÓW:

Oddłużanie – kredyty i pożyczki:

1. Pod zastaw hipoteczny
2. Bez zaświadczeń
3. Bez sprawdzania BIK, KRD i innych rejestrów
4. Dla osób fizycznych, rolników i firm

Oddłużanie chwilówek i kredytów za pomocą kredytów oddłużeniowych, hipotecznych i prywatnych pozabankowych pod zastaw nieruchomości.


  Imię / nazwa (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz (wymagane)
  ->Pożyczkobiorca->Inwestor

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Zapisz