Wyceń nieruchomość

Co zyskujesz z naszym programem „Wyceń nieruchomość”?

Dla Sprzedających

Unikalne narzędzie z dostępem do cen transakcyjnych i ofertowych. Umożliwia uwzględnienie indywidualnych cech nieruchomości i ich wpływu na cenę. Dostarcza profesjonalny raport wraz z użytymi danymi.

Koszty wynajmu

Sprawdzisz średni koszt wynajmu mieszkania, domy czy nieruchomości komercyjnej. Kalkulacja wykonana w oparciu o aktualne dane z rynku.

Poznaj najnowsze Trendy

Zmiany cen w wybranej lokalizacji, dzielnicy, mieście. Przegląd tempa zmian w ostatnich 3 miesiącach, półroczu – do 3 lat wstecz. Autorska analiza dla dowolnej lokalizacji pomaga w ocenie bieżącej sytuacji na rynku.

Mapa średnich cen

Mapy “Cieplne” – kolory odzwierciedlają średni poziom cen w okolicy. Doskonały sposób na porównanie poziomu cen na dowolnym obszarze, w mieście czy dzielnicy.

Archiwum cen

Dzięki archiwum, które Archiwalne Ceny Sprzedaży i Najaktualniejsze Ceny Ofertowe z okolicy Informacja na temat transakcji sprzedaży i wynajmu mieszkań w najbliższej okolicy.

Wycena nieruchomości

Dzięki naszym specjalistom i programowi oszacujesz cenę Twojej nieruchomości, w tym: mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych i działek. Jeden z naszych doradców analizuje dane nieruchomości i cechy szczególne oraz specyfikę konkretnej nieruchomości.

Ekspresowa wycena ->

Wycena nieruchomości do wybranego celu

  Imię / nazwa (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Lokalizacja nieruchomości (wymagane)

  Szacowana wartość nieruchomości (wymagane)

  Wybierz cel wyceny:
  Jedynie wycenaSprzedażPożyczka

  Numer Księgi Wieczystej (wymagane)

  Dodatkowe informacje (opcjonalnie)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Wygodny kontakt:

  +48 519 595 787
  info@actius.pl
  www.actius.pl

  Przykładowe Opinie

  caret-down caret-up caret-left caret-right
  Hanna Warszawa Warszawa

  Bardzo dziękuję za profesjonalną wycenę. Sprawdzałam w innych firmach i za każdą stronę wyceny musiałabym zapłacić ok. 200zł. W Actius mam wszystko za darmo a dodatkowo kompleksową obsługę od wyceny aż po samą sprzedaż. Chwała waszym pracownikom!!

  Andrzej Mazury

  Bardzo dziękuję za wycenę działki na Mazurach. Zastanawiałem się nad pożyczką z Actius jednak najlepszym rozwiązaniem była po prostu sprzedaż. Polecam firmę moim znajomym ze względu na stały kontakt i najlepszą ofertę.

  Maria Wrocław Wrocław

  To jedna z nielicznych firm, która wie po co pracuje. Działają do pełnej satysfakcji klienta i nie patrzą, żeby zarobić jak najwięcej. Wycena jest darmowa a dodatkowo pełny zakres usług oddłużeniowych w tym sprzedaż nieruchomości. Polecam!

  Ostatnio dodane ogłoszenia

  • Pilnie potrzebujesz pieniędzy na wyjście z długów?
   Pożyczki bez zabezpieczenia. Oferuję szybką i łatwą procedurę, dzięki której otrzymasz potrzebne Ci środki w krótkim czasie. Warunki pożyczki: Kwota pożyczki: od 1000 do 50000 złotych Okres spłaty: od 3…

   [Read more]

  • Witajcie, jestem Adam i szukam pożyczki pod zastaw nieruchomości w Kaliszu. Dlaczego? Otóż, moja firma przeszła niedawno przez trudny okres, co spowodowało, że potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Nasza nieruchomość to…

   [Read more]

  • Szukam pożyczki pod zastaw nieruchomości w Świnoujściu. Nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 70m2 położone w centrum miasta. Szukam pożyczki w wysokości 200 000 złotych na okres 2 lat. Serdecznie proszę…

   [Read more]

  • Szukam pożyczki pod zastaw mieszkania na 10 lat. Mieszkanie zlokalizowane w Suwałkach. Po kapitalnym remoncie. Oczekuję na poważne oferty bez przedpłat itp.

   [Read more]

  • Potrzebuję pożyczki w wysokości 5 000 złotych bez zabezpieczenia. Mieszkam w Krakowie i prowadzę własną działalność gospodarczą. Oczekuję oferty z minimalnymi formalnościami oraz elastycznymi warunkami spłaty.

   [Read more]

  • Szukam pożyczki bez zabezpieczenia w kwocie 7 000 złotych. Mieszkam w Gdańsku i jestem studentem. Wysokość rat chciałbym dopasować do swoich możliwości finansowych. Oczekuję oferty z minimalnymi wymaganiami formalnymi.

   [Read more]

  • Poszukuję pożyczki bez zabezpieczenia w kwocie 3 000 złotych. Mieszkam w Łodzi i jestem osobą bezrobotną. Oczekuję oferty, która będzie dla mnie bezpieczna i bez ukrytych kosztów. Wysokość rat chciałabym…

   [Read more]

  • Poszukuję pożyczki bez zabezpieczenia w kwocie 10 000 złotych. Mieszkam w Warszawie i jestem zatrudniony na umowę o pracę. Poszukuję oferty bez ukrytych kosztów i na korzystnych warunkach spłaty.

   [Read more]

  • Szukam kredytu bankowego. Nie mam zaległości. Mam stały dochód. To będzie mój pierwszy kredyt dlatego szukam czegoś na dobrych warunkach.

   [Read more]