Wyceń nieruchomość

Co zyskujesz z naszym programem “Wyceń nieruchomość”?

Dla Sprzedających

Unikalne narzędzie z dostępem do cen transakcyjnych i ofertowych. Umożliwia uwzględnienie indywidualnych cech nieruchomości i ich wpływu na cenę. Dostarcza profesjonalny raport wraz z użytymi danymi.

Koszty wynajmu

Sprawdzisz średni koszt wynajmu mieszkania, domy czy nieruchomości komercyjnej. Kalkulacja wykonana w oparciu o aktualne dane z rynku.

Poznaj najnowsze Trendy

Zmiany cen w wybranej lokalizacji, dzielnicy, mieście. Przegląd tempa zmian w ostatnich 3 miesiącach, półroczu – do 3 lat wstecz. Autorska analiza dla dowolnej lokalizacji pomaga w ocenie bieżącej sytuacji na rynku.

Mapa średnich cen

Mapy “Cieplne” – kolory odzwierciedlają średni poziom cen w okolicy. Doskonały sposób na porównanie poziomu cen na dowolnym obszarze, w mieście czy dzielnicy.

Archiwum cen

Dzięki archiwum, które Archiwalne Ceny Sprzedaży i Najaktualniejsze Ceny Ofertowe z okolicy Informacja na temat transakcji sprzedaży i wynajmu mieszkań w najbliższej okolicy.

Wycena nieruchomości

Dzięki naszym specjalistom i programowi oszacujesz cenę Twojej nieruchomości, w tym: mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych i działek. Jeden z naszych doradców analizuje dane nieruchomości i cechy szczególne oraz specyfikę konkretnej nieruchomości.

Ekspresowa wycena ->

Wycena nieruchomości do wybranego celu

Imię / nazwa (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Lokalizacja nieruchomości (wymagane)

Szacowana wartość nieruchomości (wymagane)

Wybierz cel wyceny:
Jedynie wycenaSprzedażPożyczka

Numer Księgi Wieczystej (wymagane)

Dodatkowe informacje (opcjonalnie)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

Wygodny kontakt:

+48 519 595 787
info@actius.pl
www.actius.pl

Przykładowe Opinie

caret-down caret-up caret-left caret-right

Bardzo dziękuję za profesjonalną wycenę. Sprawdzałam w innych firmach i za każdą stronę wyceny musiałabym zapłacić ok. 200zł. W Actius mam wszystko za darmo a dodatkowo kompleksową obsługę od wyceny aż po samą sprzedaż. Chwała waszym pracownikom!!

Bardzo dziękuję za wycenę działki na Mazurach. Zastanawiałem się nad pożyczką z Actius jednak najlepszym rozwiązaniem była po prostu sprzedaż. Polecam firmę moim znajomym ze względu na stały kontakt i najlepszą ofertę.

To jedna z nielicznych firm, która wie po co pracuje. Działają do pełnej satysfakcji klienta i nie patrzą, żeby zarobić jak najwięcej. Wycena jest darmowa a dodatkowo pełny zakres usług oddłużeniowych w tym sprzedaż nieruchomości. Polecam!

Ostatnio dodane ogłoszenia

 • Dobry dzień, Złóż wniosek tutaj o wszystkie rodzaje pożyczek zabezpieczonych nieruchomością dla firm, niezależnie od twojego stanu finansowego lub statusu, nasza pożyczka wynosi od 300 000 do 10 000 000…

  [Read more]

 • Szukam pożyczki pod zastaw nieruchomości. Potrzebuję pilnie pożyczki prywatnej 1 mln. Posiadam nieruchomość pod zastaw. Mam hale wraz z gruntem wycenioną na 2,7 mln. Sprawa Pilna .

  [Read more]

 • pożyczka dla osób zadłużonych
  Tylko u nas prywatne pożyczki o najniższym oprocentowaniu na rynku! Z naszą pomocą możesz załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Przy 3% daje możliwość uzyskania pożyczki w każdej sytuacji…

  [Read more]

 • Potrzebujesz pilnie pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym? Nie martw się więcej, ponieważ rozwiązanie jest tutaj. Skontaktuj się ze mną dzisiaj w sprawie wszelkiego rodzaju pożyczek pod adresem: info@actius.pl

  [Read more]

 • Dobry dzień, Prywatny pożyczkodawca oferuje różne rodzaje pożyczek, od różnych Pożyczka prywatna Pożyczka biznesowa Pożyczka budowlana Pożyczka na nieruchomości Pożyczka rehabilitacyjna Usługi finansowe Ogólne usługi finansowe. Skontaktuj się 519 595…

  [Read more]

 • Oferta finansowania, mikrokredyty i poszukiwanie partnerów biznesowych. Mikrokredyty - Pożyczki na preferencyjnych warunkach Dla wszystkich firm potrzebujących finansowania, mikrokredytów lub inwestorów, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań finansowych.…

  [Read more]

 • pożyczka dla zadłużonych firm
  Tylko u nas prywatne pożyczki o najniższym oprocentowaniu na rynku! Z naszą pomocą możesz załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Od wpisów w bazach danych po egzekucje komornicze. Decyzja…

  [Read more]

 • pożyczki dla potrzebujących
  Pomogę zadłużonym ludziom, którzy z przyczyn niezależnych popadają w długi i zaciągają pożyczki. Praktykuje wsparcie pomostowe poprzez zakup nieruchomości i wiele innych form pomocy. Skontaktuj się z osobami, które chcą…

  [Read more]

 • Poszukuję finansowania dla firmy z branży przemysłowej. Chcę się oddłużyć w ZUS oraz dokończyć inwestycję.

  [Read more]