Przeglądaj

Poszukujesz pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości? Jesteś inwestorem? Actius Finanse to darmowe ogłoszenia lokalne w kategorii: Pożyczki pod zastaw nieruchomości i inwestycje w nieruchomości. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na Actius Finanse czekają na Ciebie m.in. najnowsze nieruchomości z całej Polski, miasta, obszary wiejskie, grunty komercyjne, mieszkania i domy. Jeśli chcesz uporać się z zadłużeniem - w prosty sposób dodaj ogłoszenie i oczekuj na zgłoszenie inwestora. Chcesz znaleźć odpowiednią pożyczkę pod zastaw nieruchomości lub zainwestować środki - tutaj znajdziesz ciekawe okazje. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. W jednym miejscu!
Szukam kredytu bankowego

Szukam kredytu bankowego

Szukam kredytu bankowego. Nie mam zaległości. Mam stały dochód. To będzie mój pierwszy kredyt dlatego szukam czegoś na dobrych warunkach.
09/02/2024
Liczba wyświetleń: 35
Kwota: PLN 50,000.00
Konsolidacja kredytów pod zastaw nieruchomości

Konsolidacja kredytów pod zastaw nieruchomości

Szukam pomocy w konsolidacji długów z komornikiem. Jako zabezpieczenie mogę dać mieszkanie w Bydgoszczy. Zależy mi na czasie. Kwota około 150 tys. zł. Już był opis wartości mieszkania.
05/02/2024
Liczba wyświetleń: 16
Kwota: PLN 150,000.00
Szukam pożyczki pod zastaw mojego mieszkania w Warszawie

Szukam pożyczki pod zastaw mojego mieszkania w Warszawie

Szukam pożyczki pod zastaw mojego mieszkania w Warszawie. Jest to przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki oraz…
06/02/2024
Liczba wyświetleń: 7
Kwota: PLN 100,000.00