Actius: Pożyczki pod zastaw mieszkania

Actius Finanse Polska – promocja 2023r.

Dzięki tej promocji uzyskasz:

 • wyróżnienie Twojego ogłoszenia w najczęściej odwiedzanych stronach portalu
 • kontakt Inwestorów już w 12 godzin od rejestracji
 • zwiększoną klikalność ogłoszenia i jego oglądalność
 • reklamę na portalu, który ma ponad 660 wyświetleń dziennie
 • możliwość sfinansowania Twojego zadłużenia bez zaświadczeń o dochodach, sprawdzania rejestrów i zdolności płatniczej

Do kogo jest kierowana promocja?

Promocję kierujemy przede wszystkim do Pożyczkobiorców, a więc:

 • osób zadłużonych, których zadłużenia przerosły możliwości finansowe,
 • dłużników z zajęciem komorniczym oraz windykacją,
 • osób poszukujących dodatkowego finansowania,
 • korporacji, małych i średnich firm oraz Klientów Indywidualnych
Każdy uczestnik promocji musi zgłosić się poprzez formularz zawarty na tej stronie podpisać deklarację o nie przekazywaniu kontaktu do naszych Inwestorów.

Czas obowiązywania promocji

Promocja trwa dla pierwszych 100 osób

Opinie związane z poprzednią promocją

Aby zapoznać się z opiniami Klientów naszych promocji, kliknij tutaj, poniżej znajduje się tylko kilka opinii z ostatnich naszych promocji:

„Ogromna wiedza i doświadczenie doradców szczególnie Pana Macieja zaowocowała spłatą całości mojego zadłużenia ponad 150 000 zł a całość została sfinalizowana w 2 dni!”

„Dzięki rejestracji na portalu udało mi się uzyskać kontakt 12 inwestorów i kilku banków zamknąłem całość moich zobowiązań i zadłużeń, dzięki pożyczce.”

„Na początku byliśmy z mężem negatywnie nastawieni do pożyczki pod zastaw gruntów rolnych, ale teraz gdy spłaciliśmy nawet komornika czujemy ulgę. Nie jest to takie straszne jak się wydaje, pożyczka jest bezpieczna podpisywana notarialnie i nagrywana czyli mamy wszystko udokumentowane.”

„Termin licytacji wyznaczony był na 7. lutego, dzięki pożyczce udało nam się uratować cały dobytek życia, a już myśleliśmy o najgorszym. Dziękujemy wszystkim doradcom finansowych Actius i możemy jedynie polecić takie rozwiązanie”.


Wartość cenowa:

Wartość cenowa obejmuje:

 • gwarantowany kontakt Inwestora do 12 godzin od rejestracji,
 • wyróżnienie ogłoszenia na 30 dni w ramach jednorazowej opłaty,
 • wyznaczenie dedykowanego opiekuna sprawy,
 • możliwie najlepszą ofertę na rynku i najszybsze działanie,
 • prowadzenie sprawy krok po kroku od początku do końca,
 • indywidualne wparcie doradcy finansowego i prawnego
WIADOMOŚĆ: Dla szeroko pojętych wygody i komfortu ograniczamy liczbę miejsc promocyjnych. Kto zgłosi się pierwszy, uzyska lepsze miejsce.

Jestem zainteresowany promocją. Zapisz mnie:

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.