Spółka poszukuje krótkoterminowego kapitału


Informacje kontaktowe
Kontakt Marcin1992
786841050
PLN 200,000.00
Więcej informacji:

Witam.
Poszukuję Finansowania poza bankowego ze względu na to że firma nie osiągnęła jeszcze wieku 18 miesięcy i niestety jesteśmy wykluczeni dla Banku.

Finansowanie poszukiwane na okres 24 miesięcy.

Prowadzę działalność gospodarczą w formie spółki z.o.o. zajmującą się Instalacjami systemów bezpieczeństwa, alarmy, kamery, sieci komputerowe oraz instalacje elektryczne, działamy prężnie na terenie Wrocławia, Krośnic, i okolicznych miejscowości, spółka powstała w maju tego roku i możemy się pochwalić kilkoma udanymi realizacjami które zdążyliśmy wykonać, min zdołaliśmy wygenerować obrót na koncie w ING w kwocie 96 994,36 od 20.05 do dnia dzisiejszego (19.09).

Finansowanie poszukujemy na dalsze rozwijanie firmy, stworzenie sklepu internetowego tak żeby pozyskać klienta gotówkowego na chwilę obecną sprzedajemy towar poprzez system Allegro.pl lecz niestety Allegro ma swoją prowizję za wystawienie i prowizje od sprzedaży, chcemy stworzyć własny system sklepu internetowego oparty na platformie Shoper.pl, oraz też chcemy kupić towar na magazyn tak żeby mieć na bieżąco to co się sprzedaje lub co jest potrzebne do montaży u klientów.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do Kontaktu.
Istnieje możliwość wysłania Raportu BIG Firmowego bieżącego, oraz wyciągów Bankowych.

Pozdrawiam Serdecznie.

To ogłoszenie było widziane 91 razy.