Pożyczka dla firmy pod zastaw mieszkania Kraków


Informacje kontaktowe
Kontakt Actius Kraków
519595787
PLN 500,000.00
Więcej informacji:

Poszukujemy inwestora, który udzieli nam pożyczki pod zastaw naszego mieszkania w Krakowie. Nasza firma zlokalizowana w malowniczym mieście Kraków, znanej stolicy Małopolski, potrzebuje środków finansowych na rozwój naszej działalności.

Opis mieszkania:

Oferujemy do zastawu przestronne mieszkanie o powierzchni 80 metrów kwadratowych, położone w prestiżowej dzielnicy. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze kamienicy i zostało odnowione, zachowując swoje urokliwe elementy historyczne. Składa się z trzech pokoi, w tym salonu, sypialni i pokoju wielofunkcyjnego, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z wanną oraz balkonu z widokiem na zabytkowe uliczki Krakowa. Dodatkowym atutem jest bliskość parków, restauracji, sklepów i doskonała komunikacja miejska.

Parametry pożyczki:

Jesteśmy zainteresowani pożyczką w wysokości 500 000 złotych. Szukamy elastycznego okresu spłaty, który będzie dostosowany do naszych potrzeb. Mieszkanie jest warte znacznie więcej niż żądana kwota pożyczki, a my jesteśmy gotowi dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty potwierdzające nasze prawo do mieszkania oraz jego wartość rynkową.

 

To ogłoszenie było widziane 14 razy.