Wyceń nieruchomość

Co zyskujesz z naszym programem “Wyceń nieruchomość”?

Dla Sprzedających

Unikalne narzędzie z dostępem do cen transakcyjnych i ofertowych. Umożliwia uwzględnienie indywidualnych cech nieruchomości i ich wpływu na cenę. Dostarcza profesjonalny raport wraz z użytymi danymi.

Koszty wynajmu

Sprawdzisz średni koszt wynajmu mieszkania, domy czy nieruchomości komercyjnej. Kalkulacja wykonana w oparciu o aktualne dane z rynku.

Poznaj najnowsze Trendy

Zmiany cen w wybranej lokalizacji, dzielnicy, mieście. Przegląd tempa zmian w ostatnich 3 miesiącach, półroczu – do 3 lat wstecz. Autorska analiza dla dowolnej lokalizacji pomaga w ocenie bieżącej sytuacji na rynku.

Mapa średnich cen

Mapy “Cieplne” – kolory odzwierciedlają średni poziom cen w okolicy. Doskonały sposób na porównanie poziomu cen na dowolnym obszarze, w mieście czy dzielnicy.

Archiwum cen

Dzięki archiwum, które Archiwalne Ceny Sprzedaży i Najaktualniejsze Ceny Ofertowe z okolicy Informacja na temat transakcji sprzedaży i wynajmu mieszkań w najbliższej okolicy.

Wycena nieruchomości

Dzięki naszym specjalistom i programowi oszacujesz cenę Twojej nieruchomości, w tym: mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych i działek. Jeden z naszych doradców analizuje dane nieruchomości i cechy szczególne oraz specyfikę konkretnej nieruchomości.

Ekspresowa wycena ->

Wycena nieruchomości do wybranego celu

Imię / nazwa (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Lokalizacja nieruchomości (wymagane)

Szacowana wartość nieruchomości (wymagane)

Wybierz cel wyceny:
Jedynie wycenaSprzedażPożyczka

Numer Księgi Wieczystej (wymagane)

Dodatkowe informacje (opcjonalnie)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Conectum Finanse Sp. z o.o. i podmioty powiązane.

Wygodny kontakt:

+48 519 595 787
info@actius.pl
www.actius.pl

Przykładowe Opinie

caret-down caret-up caret-left caret-right

Bardzo dziękuję za profesjonalną wycenę. Sprawdzałam w innych firmach i za każdą stronę wyceny musiałabym zapłacić ok. 200zł. W Actius mam wszystko za darmo a dodatkowo kompleksową obsługę od wyceny aż po samą sprzedaż. Chwała waszym pracownikom!!

Bardzo dziękuję za wycenę działki na Mazurach. Zastanawiałem się nad pożyczką z Actius jednak najlepszym rozwiązaniem była po prostu sprzedaż. Polecam firmę moim znajomym ze względu na stały kontakt i najlepszą ofertę.

To jedna z nielicznych firm, która wie po co pracuje. Działają do pełnej satysfakcji klienta i nie patrzą, żeby zarobić jak najwięcej. Wycena jest darmowa a dodatkowo pełny zakres usług oddłużeniowych w tym sprzedaż nieruchomości. Polecam!

Ostatnio dodane ogłoszenia