Pożyczki inwestycyjne dla firm

Kredyt inwestycyjny dla firm

Posted on Posted in inwestycje, pożyczki pod zastaw nieruchomości

Czym jest kredyt inwestycyjny dla firm od Actius?

Powszechnie kredyt inwestycyjny dla firm ma niedoprecyzowaną definicję, powoduje różna nie zawsze słuszne skojarzenia. Jednakże nie należy się go bać, warto potraktować go jako formę szansy na rozpoczęcie działalności z wyższego poziomu.

Obecnie coraz więcej firm decyduje się korzystać z rozmaitych kredytów, aby rozpocząć działalność czy rozwijać się i móc zatrudniać więcej osób. Przyszli przedsiębiorcy nie boją się sięgać po kredyty, które mają im pomóc w zainwestowaniu w firmę.

Jeśli jesteście Państwo w sytuacji, w której zastanawiacie się nad kredytem lub pożyczką inwestycyjną i myślicie się co zrobić,  jeśli nie możecie spłacać dotychczas zaciągniętych zobowiązań, utraciliście płynność finansową, zarobki się zmniejszyły, a majątek który posiadacie nie wystarczy na pokrycie waszych zobowiązań, warto zastanowić się nad rozpoczęciem procesu kredytowania inwestycyjnego z Actius.

Zapewne w tym miejscu padnie pytanie dlaczego kredyt inwestycyjny dla firm od Actius a nie kredyt bankowy, w końcu to również wybór, może uda mi się wyjść z moich długów. Odpowiedź jest prosta  kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli na zamknięcie długów pętli, czy też spirali nietrafionych decyzji:

 • Szybka decyzja kredytowa przy kwocie do 1 000 000 zł
 • Wypłata środków następuje już w 24 godziny
 • Kredyt udzielany bez zabezpieczeń rzeczowych nawet do 500 000 zł
 • od 300 tys. zł do 10 mln zł z zabezpieczeniem nieruchomości
 • Spłata w ratach równych lub malejących z możliwością zmiany formuły
 • Karencja w spłacie
 • okres spłaty od 12 miesięcy
 • bez przedpłat
 • bez przewłaszczeń, wpis w IV dział KW – dokładnie jak na zasadach bankowych
 • nawet do 75% wartości nieruchomości


Finansujemy również zakup nieruchomości, lokalu, kamienicy, mieszkania czy działek komercyjnych.

Nie jest pro­sto porozu­mieć się z bankiem, terminy wypłat sięgają nawet kilkudziesięciu dni. Analityków bankowych od przedsiębiorców, którzy wnioskują o kredyt inwestycyjny dla firm różni prawie wszystko. Już sama per­spek­tywa, z jakiej przyglą­dają się każdemu złożonemu wnioskowi o kredyt inwestycyjny, zmie­nia ich punkt widze­nia o 180°. Profesjonalny wniosek o kredyt inwestycyjny dla firm, to duże wyzwanie, jednak w Actius taka pożyczka nie jest uzależniona ani od dochodów ani od historii kredytowej.

Dzisiaj odpowiednie finansowanie dla firm jest rzeczą nie dla każdej firmy i kancelarii. Czę­sto nowe wytyczne w tym zakresie pojaw­iają się naj­pierw u adwokatów, doradców kredytowych a dopiero potem u Klientów.  Zaczni­jmy więc od podstawy.

Kredyt inwestycyjny dla firm. Wniosek.

Sprytny i konkretny wniosek o kredyt inwestycyjny dla firm to naj­sil­niej­sza broń każ­dego dobrego doradcy finansowego pracującego w funduszu inwestycyjnym.

Oddłużanie lub inwestowanie za pomocą kredytu czy pożyczki inwestycyjnej pod zastaw nieruchomości zakłada, że w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu godzin pozbywamy się całości zadłużenia i z czystą kartą możemy rozwijać i prowadzić nasz biznes. Najlepiej wiemy , kiedy takie finansowanie inwestycyjne ma sens i real­nie wpły­nie na pod­niesie­nie jako­ści Twojego biznesu. Nie realizujemy obietnic, które dla Klienta mogą skończyć się negatywnie, mianowicie odrzuceniem wniosku i utratą szansy na oddłużenie. Właśnie dlatego polecamy naszą pomoc, gdyż ma się jedynie jedną szansę na dobre przejście przez proces finansowania prywatnego pod zastaw nieruchomości na inwestycje. Jeśli wniosek o kredyt inwestycyjny dla firm nie będzie dobry, inwestor nie zada sobie trudu, aby pozytywnie go rozpatrzeć. To być, albo nie być, dla każdej firmy i każdego biznesu.

Podsumowanie:  Actius Finanse Polska – Kredyt inwestycyjny dla firm to korzyści, które dobrze przekonują.

  Imię / nazwa (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz (wymagane)
  ->Pożyczkobiorca->Inwestor

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Zleć nam bezpłatną analizę Twojej sprawy – tutaj.

  Pożyczki inwestycyjne dla firm

  53 thoughts on “Kredyt inwestycyjny dla firm

  1. Szukam pożyczki dla Sp z o.o. w kwocie 800 000 zł. Jakie warunki są u Państwa. Mogę przedłożyć kilka nieruchomości spółki jak i kilka prywatnych

  2. Szukam środków na zakup małego pensjonatu w Górach. Interesuje mnie 700 tyś zł, posiadam wkład własny.

  3. Witam,

   Czy można u Państwa otrzymać pożyczkę na zakup gruntów przemysłowych. Kwota 300 000 zł na okres 12-24 msc?

   Pozdrawiam

   1. Witamy!

    Oczywiście jest możliwość uzyskania finansowania na tego typu inwestycje.
    Dzisiaj nastąpi kontakt w celu omówienia szczegółowych warunków finansowania.

    Pozdrawiamy
    Actius Finanse Polska
    tel. 519595787
    mail: info@actius.pl

  4. Witam. Wspólnik zadłużym mi frimę i szukam teraz pożyczki na 350 000 zł aby spłacić go oraz kilka długów?

  5. Chciałabym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda tak naprawdę,już tyle razy się starałam wszystko ładnie Się czytało A potem nic z tego nie wyszło.Chciałam zapytać jakie warunki muszę spełniać aby skorzystać z państwa pomocy?

  6. DZIEŃ DOBRY. CHCIAŁABYM SIE DOWIEDZIECIEC CZY ZAJMUJA SIE PAJNSTWO KONSOLIDACJA KREDYTÓW TRUDNYCH DLA MNIE DO SPŁACENIA?

  7. Miałem przestoj w firmie w wyniku choroby. Powstały zalełości i teraz najlepiej spłacić wszystko i czekać na wyczyszczenie BIKU. Czy mogę otrzymać u Państwa pozyczkę na spłatę wszystkich długów. Kwota najlepiej 500 tyś?

  8. Jakie warunki należy spełnić żeby dostac pożyczke na oddlużenie firmy? Mam zaleglosci w ZUS ok. 15 tysiecy. Dochód 8 tys. zł miesięcznie. Potrzebuję ok 400 tys. zł pod zastaw mieszkania i domu pod Gdynią.

   1. Pani Moniko, poniżej warunki:

    Szybka decyzja kredytowa przy kwocie do 1 000 000 zł
    Wypłata środków następuje już w 24 godziny
    Kredyt udzielany bez zabezpieczeń rzeczowych nawet do 500 000 zł
    od 300 tys. zł do 10 mln zł z zabezpieczeniem nieruchomości
    Spłata w ratach równych lub malejących z możliwością zmiany formuły
    Karencja w spłacie
    okres spłaty od 12 miesięcy
    bez przedpłat
    bez przewłaszczeń, wpis w IV dział KW – dokładnie jak na zasadach bankowych
    nawet do 75% wartości nieruchomości

    Prosimy o Pani numer telefonu w zgłoszeniu zwrotnym – oddzwonimy.
    Zespół Actius Finanse Polska
    https://www.actius.pl
    info@actius.pl
    519 595 787

  9. Szukam pożyczki na maksymalnie 18 % w skali roku. Jako zastaw mogę dać lokal usługowy w Toruniu. Pożyczka na 200 000 zł Lokal minimum 500 000 zł.

   Pozdrawiam i czekam na kontakt

   1. Witamy!

    Strandardowy okres pożyczki to 12-24 msc. Dłuższy okres to kwestia indywidualna.
    Dzisiaj nastąpi kontakt w celu omówienia szczegółowych warunków finansowania.

    Pozdrawiamy
    Actius Finanse Polska
    tel. 519595787
    mail: info@actius.pl

  10. Witam, poszukuje kredytu na rozwój firmy i na dalsze działania inwestycyjne w kwocie 1,5 mln. Firma ma 8 lat i działa w branzy budowlanej. Jakie warunki możecie zaproponować? Zabezpieczeniem może być lokal usługowy w którym wynajmuję 15 lokali. Łącznie za wynajem ok. 30 tys. zł miesięcznie. Pozdrawiam, Kacper

  11. Jestem zablokowany w banku a potrzebuje uzyskac kwote 250k na spłatę kilka pożyczek oraz około 200 k na zakup nowej maszyny.
   Prosze o pomoc

   1. Witamy!

    Dzisiaj nastąpi kontakt w celu omówienia szczegółowych warunków finansowania.
    Docelowo możemy również pomóc uzyskać kredyt w instytucjach bankowych.

    Pozdrawiamy
    Actius Finanse Polska
    tel. 519595787
    mail: info@actius.pl

   1. Witamy!

    Oczywiście możemy pomóc ” oddłużyć” Państwa firmę.
    Dzisiaj nastąpi kontakt w celu omówienia szczegółowych warunków finansowania.

    Pozdrawiamy
    Actius Finanse Polska
    tel. 519595787
    mail: info@actius.pl

  12. Szukam pożyczki pod zastaw mieszkania w Rzeszowie. Mieszkanie warte ok 300000 zł. Ile możecie Państwo zaproponować i na jakich warunkach? Na życzenie podam numer KW.

  13. Chciałabym uzyskać pożyczkę pod własnościowe mieszkanie w Warszawie. Mieszkanie to 3 pokoje o powierzchni 58 mkw. Wartość według mojej okceny to 400 000 zł
   Pożyczki potrzebuje do 150 000 zł. Niemam komornika ani windykacji ale zalegam w banku już dwie raty i boje się ze za chwilę już sobie nie poradzę.
   Proszę o pomoc

  14. Forma pożyczki w placówce pozabankowej. Charakteryzuje się bardzo wysokim oprocentowaniem. Kredytobiorca powinien poznać wartość RRSO, to znaczy rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, w skład której wchodzi oprocentowanie kredytu, prowizje, a również pozostałe opłaty.

  15. Forma pożyczki w placówce pozabankowej. Charakteryzuje się bardzo wysokim procentem. Kredytobiorca powinien poznać wartość RRSO, to znaczy rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, w zestaw której wchodzi oprocentowanie, prowizje, a również pozostałe opłaty.

   1. Witamy!

    Oczywiście, dokonujemy konsolidacji wszystkich zobowiązań.
    Dzisiaj nastąpi kontakt w celu omówienia szczegółowych warunków finansowania.

    Pozdrawiamy
    Actius Finanse Polska
    tel. 519595787
    mail: info@actius.pl

  16. Witam, jak wygląda u Państwa spłata jeśli zdecydował bym się o pomoc finansowa? Mam wzięta pożyczkę ale w danej chwili nie jestem w stanie jej opłacić. Kwota to 300 000 zł

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *